Teczki ofertowe, firmowe i reklamowe.Teczki ofertowe reklamowe firmowe, Teczka ofertowa reklamowa firmowa, Ofertówki, Teczki cyfrowe offsetowe, Druk teczek ofertowych, Drukarnia teczek ofertowych reklamowych, Teczki tekturowe Warszawa,Teczki tekturowe reklamowe,teczki z nadrukiem, Teczki tekturowe z nadrukiem, Teczki tekturowe na dokumenty, Teczki tekturowe produkcja, Teczki tekturowe różnokolorowe, teczki firmowe Warszawa, teczki ofertowe warszawa, teczki reklamowe warszawa


Idź do treści

Menu główne:


Zamównienie

1. Prosimy o e-mail z zapytaniem o wybrany produkt dla potwierdzenia warunków i terminu realizacji na adres info@uslugireklamowe.com.pl .

2.W przypadku gdy posiadają Państwo gotowy projekt ( nie szkic ani zarys) prosimy o projekt w wersji gotowej do druku, po sprawdzeniu odsyłamy go do ostatecznej akceptacji. Jeżeli nie posiadaj Państwo projektu, prosty projekt wykonamy za darmo lub w cenie od 40zł netto i odeślemy go do akceptacji.

3. Po akceptacji projektu i ustaleniu warunków zamówienia przystępujemy do realizacji zamówienia. W przypadku nowych klientów może wystąpić konieczność przedpłaty 100% lub zaliczki przelewem na nasze konto.

4. Po przesłaniu nam potwierdzenia przelewu lub wpłynięciu środków na konto realizujemy zamówienie.

5. Zamówione materiały odbierają Państwo osobiście lub wysyłamy je odpłatnie kurierem.


tel. 22 407 91 90 , 512 655 865, Teczki ofertowe 2012 | info@uslugireklamowe.com.pl

Powrót do treści | Wróć do menu głównego